0 yorum  |  Yorum Yap
Marka: Artlicious
Ürün Kodu: PLK0B01FIWU46Y
Stok Durumu: Ön Sipariş
₺335,88
Vergiler Hariç: ₺311,00
Satın almak için gerekli puan: 59

Artlicious

Yetişkin Boyama Kitapları için 50 Farklı Premium Boya Kalemi
Yanında Açacak Hediyeli
Her Boyanın İsmi Kalemlerin Üzerinde Mevcuttur.
  • 50 farklı boya kalemi ve yanında açkı hediyesi.
  • Her kalemin üzerinde yer alan renk isimleri.
  • Önceden açılmış ve malzeme olarak yağmur ormanlarından tercih edilmemiş kalem yapısı.
  • 3.3mm incelikte kırılmaya dayanaklı ve sağlam uçlar.
  • ASTM-D4236 sağlık standartlarına uygun.

Artlicious – 50 Farklı Boya Kalemi Artlicious Boya Kalemleri kalın ve yumuşak uçlardan yapılmıştır ve baskılara karşı oldukça dayanıklıdır. Pürüzsüz boya seçimi ile farklı boyalar ile karıştırmaya oldukça uygundur ve bunun yanı sıra detaylandırma teknikleri için birebir olup, eşitli yetişkin çizim kağıtları dahil her çeşit çizim kağıdı için birebirdirler. Artlicious Boya Kalemleri renklendirmeler için muhteşem örneklerdendir. Bu renkli kalemler en detaylı çizim kağıtlarına rağmen muhteşem güzelliklerini her şekilde ortaya koyabilirler. Bu farklı boyalar size zengin ve çeşitli renk paleti sunacak olup sizi her daim sakin, havalı ve renkli tutacaktır. Artlicious Boya Kalemleri özelliklede yetişkinlere yönelik olan boyama kitapları için en iyi alternatiflerden biridir.

Tamı tamına 50 adet parlak ve dolgun renk opsiyonları ile kendinizi basit çizimleri birer sanat eserine çevirmekten alamayacaksınız! Uzun süre dayanıklı bu kalemler önceden uçları açılmış olup, kutusunda açar açmaz boyamalarınıza başlamanız için hazırdırlar. Sizlere saatler boyu sürecek olan çizim zevki ve eğlencesi sağlayacak olan bu kalemler için tek limit sizin hayal gücünüz.

50 Serisi boya kalemleri sizi asla hayal kırıklığına uğratmayacak ve beklentilerinizden fazlasını gerçekleştirecektir. Sizleri, diğer öncü markalar yerine bizim boya kalemlerimizi tercih etmeye davet ediyoruz ve kabul edersiniz ki rakiplerimizle aramızda ki tek fark ürünlerimizin çok daha uygun fiyatlarla sizlere ulaşacak olmasıdır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu

Etiketler: Artlicious 50 Parça Premium Kuru Boya Seti, Artlicious 50 Parça Kuru Boya Seti, Artlicious Premium Kuru Boya Seti, Artlicious Kuru Boya Seti