0 yorum  |  Yorum Yap
Marka: Rembrandt
Ürün Kodu: PLK0B0018BSVD8
Stok Durumu: Ön Sipariş
₺1.593,00
Vergiler Hariç: ₺1.475,00
Satın almak için gerekli puan: 201

Rembrandt Yumuşak Pastel Boya Seti Kutusu, 30-Parçalık Yarım Renk Çubuğu, Özenle Seçilmiştir

  • Bu profesyonel kalitede ki yumuşak pastel boya çubuklarını özellikle saf pigmentlerden üretilmiş olup en iyi kalitede kaolin kil kaliteden materyallerdendizayn edilmiştir.
  • Bu silindirik çubuklar muhteşem yumuşaklığa ve oldukça güzel olan renk salınımı ve tonlamasına sahiptir.
  • Rembrandt yumuşak pastelleri Hollanda’da sıkı kalitede standartları altında ve gözetiminde üretilmiştir.
  • İçerisinde bulunan her renk eşsiz renk pigmenti formülleri ile oluşmuştur.
  • Set içerisinde ki bütün renkleri incelemek için açıklamaya bakınız;

 

Rembrandt yumuşak pastel kalemleri dünya geneli tanınmış olup, profesyonel kalitede pastel renk çubuklarına sahiptir ve içerisinde saf renk pigmentlerine, en kaliteli kaolin kili içeriğine sahiptir . Hollanda’da sıkı kalitede standartları altında ve gözetiminde üretilmiştir ve içerisinde bulunan her renk eşsiz renk pigmenti formülleri ile oluşmuştur. Bu silindirik renk çubukları muhteşem güzellikte renk salınımı ve tonlaması için harika yumuşaklığa sahiptir. Bu karton içerisinde bulunan renkler siz değerli sanatçıları etkilemek adına birebirdir. Her renk çubuğu güvenli bir şekilde kutu içerisinde yerleştirilmiştir ve dikkatlice korunmaktadır. Tam boyutta renk çubukları teker teker yerleştirilmiştir.

Set içerisinde yer alan 30 farklı pastel boya şu renkleri içermektedir: Beyaz, Limon Sarısı, Limon Yeşili, Açık Sarı, Derin Sarı, Açık Turuncu, Turuncu, Kalıcı Kırmızı, Koyu Kırmızı, Gelincik Mavisi, Koyu Lacivert, Daha Koyu Lacivert, Prusya Mavisi, Plato Mavisi, Soluk Yeşil, Kalıcı Koyu Yeşil, Koyu Zencefil Yeşili, Açık Zencefil Yeşili, Kalıcı Sarımtırak Yeşil, Zeytin Yeşili, Koyu Zeytin Yeşili, Sarımtırak Yeşil, Yanık Koyu Kahverengi, Açık Pas Kırmızısı, Yanık Saman Rengi, Çiğ Ombra, Grimsi Yeşil, Gri ve Siyah

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu

Etiketler: Rembrandt, Rembrandt Pastel, Rembrandt Pastel Boya seti, Rembrandt premium Pastel set