0 yorum  |  Yorum Yap
Marka: Cyber Top
Ürün Kodu: PLK0B06XKXQPC3
Stok Durumu: Ön Sipariş
₺535,00
Vergiler Hariç: ₺495,37

Cyper Top Yetişkinler ve Çocuklar için 80 Renk Kuru Boya Seti, Eskiz çalışmaları, Sanatsal çalışmalar, yetişkin boyama kitapları için ideal.


Güvenilir kalite

Cyper Top boyama kalemleri yüksek kaliteli kalem kurşunlarından imal edilmiş olup daimi olarak iyi performans sunar ve daha uzun süre kullanım imkanı sunar. Solmaya ve kırılmaya karşı dayanaklıdır

Canlı Renkler
 
Zengin doymuş renk pigmenti renkleri canlı yapar. Cyper Top marka renkli kuru boya Ekstra pürüzsüz, katman oluşturmak, karıştırma, ve gölgeleme için mükemmel bir deneyim sunar. Çizim, eskiz ve yetişkin boyama kitapları için ideal.

Güzel bir Hediye Fikri

Sevdiklerinizi Sanat'a teşvik etmek için güzel bir hediye fikri. Çocuklarınız, aileniz, arkadaşlarınız, sevgiliniz için güzel bir hediye fikri. 3 yaş altı çocuklar dışında her yaş grubunda kullanılır.

Güvenli Kullanım

Güzel ve ustaca bir şekilde bir şekilde yüksek kalite ağaç, zararsız, kokusuz yapılmış çevreye duyarlı kuru boya kalemleri.

Sizi memnun eder

Size hoş bir satın alma deneyiminizi sağlama almak için kullanılamaz yada hasar görmüş ürünlerimiz için ücretsiz değişim yada iade seçeneği sunuyoruz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Doğrulama Kodu

Etiketler: Cyper Top, Cyper Top Kuru Boya Kalemleri, Cyper Top Kuru Boya, Kuru boya kalemleri, boyama kalemleri, kuru boya çeşitleri, renkli kuru boya