Polikrami markası Yatgak Bilişim Teknolojileri Ticaret ve Sanayi Limited Şirketinin, ek iş kollarından birisidir. Polikrami.com 13/11/2017 tarihinde sanatçı ve sanatçı adaylarına hizmet edilmek için startı verilmiş bir e-ticaret mağazasıdır.


Kuruluş Amacı : 


Polikrami markasının yegane hedefi "Sanatçıları" ve "Sanatçı Adaylarını" bir araya getirip sizlere gün geçtikçe daha iyi hizmet ve servisi ilke edinmek, siz değerli müşterilerimize/müşteri adaylarımızın ihtiyaçlarını karşılamaktır. Yeri ve zamanı geldiğinde üretim bandında da yerini alarak sanatçıların ihtiyaçlarını direk ilk ağızdan dinleyerek üretime geçmeyi hedeflemektir.


İlaveten, Polikrami markası tesadüf eseri kurulan bir sanat malzemeleri sağlayıcısıdır. Tesadüf konusuna istinaden ek detay olarak, bir platformda karşılaştığımız Prismacolor markası ile başlayan hikayemiz, 2017'den beri yüzlerce memnun müşteriye dönüştü. 2021 yılında Türkiye'nin yerli üreticisi Bigpoint ile çalışmaya başlayarak daha uygun koşullarda kaliteli ürünler sunmaya başladık.


Polikrami.com Yatgak Bilişim Teknolojileri tüzel kişiliğine destek olarak kişiler (şirket içi çalışan veya dışarıdan destek veren) tarafından kurulmuştur.